Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Belgia

Descrierea jobului - Belgia

Iți cauți un loc de muncă în Belgia? Și noi căutam electromecanic pentru clientul nostru din Wingene, companie specializată în instalații electrice pentru agricultură. Responsabilități: - montarea de sisteme electrice la fermele agricole din zona Wingene; - constatarea defecțiunilor și remedierea acestora; - reparații mecanice și electrice pentru utilajele și echipamentele folosite; Beneficii: - contract de muncă direct în Belgia cu toate beneficiile oferite unui cetățean belgian (alocație pentru minori, al 13-lea salariu, bani de vacanță, etc.): - salariu motivant;

Cerinte

- experienta de minim 5 ani in domeniu; - experienta in reparatii mecanice si electrice; - disponibilitate de a lucra in weekend atunci cand este nevoie(se lucrează în fiecare sâmbătă câte 3 ore); - capacitate de a lucra individual dar si in echipa; - limba engleza nivel conversational; - permis de conducere categoria B;

1 pozitii disponibile 15 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai