Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Iți cauți un loc de muncă în Belgia? Și noi căutam electromecanic pentru clientul nostru din Wingene, companie specializată în instalații electrice pentru agricultură. Responsabilități: - montarea de sisteme electrice la fermele agricole din zona Wingene; - constatarea defecțiunilor și remedierea acestora; - reparații mecanice și electrice pentru utilajele și echipamentele folosite; Beneficii: - contract de muncă direct în Belgia cu toate beneficiile oferite unui cetățean belgian (alocație pentru minori, al 13-lea salariu, bani de vacanță, etc.): - salariu motivant;

Cerinte

- experienta de minim 5 ani in domeniu; - experienta in reparatii mecanice si electrice; - disponibilitate de a lucra in weekend atunci cand este nevoie(se lucrează în fiecare sâmbătă câte 3 ore); - capacitate de a lucra individual dar si in echipa; - limba engleza nivel conversational; - permis de conducere categoria B;

1 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja