Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Belgia

Descrierea jobului - Belgia

Echipa AbsoluteJobs România este în căutarea unui electromecanic pentru clientul său situat în regiunea Waregem. Compania produce parchet laminat, și podele de lux din vinil, pe lângă panouri din lemn (plăci aglomerate, MDF), panouri decorative, sisteme de acoperișuri și plăci de izolație. Responsabilități: - diagnosticarea defecțiunilor electro-mecanice din parcul industrial; - responsabil cu întreținerea preventivă și ajustarea mașinilor și instalațiilor din parcul industrial; - asigurarea ordinii, curățeniei și siguranței tuturor instalațiilor și mașinilor de lucru; - se lucrează în echipe de 2, 3 sau 5 tehnicieni; Beneficii: - contract de muncă direct în Belgia cu toate beneficiile oferite unui cetățean belgian (alocație pentru minori, al 13-lea salariu, bani de vacanță, etc.) - salariu motivant

Cerinte

- diplomă în domeniul electromecanicii sau electricității; - experiență anterioară în întreținerea tehnică(electricitate și mecanică) a instalațiilor și mașinilor de lucru; - capacitate de a lucra atât individual cât și în echipă; - permis de conducere categoria B; - limba engleză nivel conversațional;

3 pozitii disponibile 24 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai