Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Belgia

Descrierea jobului - Belgia

• Plasarea cablurilor electrice de 230V si 380V si a conectorilor. • Repararea si intretinerea partilor motoarelor (pompe, motoare hydraulice). • Repararea redresoarelor, schimbarea garniturilor, rulmentilor si a lanturilor. • Motoarele sunt proiectate pentru pomparea lichidelor (apa, ulei), amestecarea acestora, aspirarea aerului si introducerea acestuia in interioru vanelor de procesare. • Munca in hala.

Cerinte

• Experienta de munca pe un post similar. • Cunostinte pe tema motoarelor si a transmisiilor electrice, dispozitivelor de siguranta, sistemelor de alimentare si control pneumatice, senzori si elemente de actionare. • Cunoașterea la nivel comunicativ a uneia dintre limbile franceza sau portugheza. • Fara alergie la nichel • Masina personala este un atuu. • Acuratețe și diligență în îndeplinirea sarcinilor. • Putere fizică si fara contraindicatii pentru munca pe acest post. Va oferim: • Salariu atractiv 10 euro net/h • Munca pe o perioada lunga de timp. • Apartament gratuit, complet echipat. • Asigurare garantata. • Posibilitatea platilor in avans in prima luna de lucru. • Garantat 38 de ore de munca pe săptămână. • Costurile de amortizare a masinii si pentru naveta de la locul de cazare la locul de munca sunt acoperite de firma. • Haine de lucru si echipament pentru muncă Informații suplimentare: Data inceperii: cat mai curand posibil!

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 1 - 2 ani

Limbi straine necesare Franceza, Portugheza

1 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai