Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

Participă si asigură asistenţa tehnică la efectuarea lucrărilor de întreţinere şi reparaţii a masinilor, a utilajelor, instalaţiilor şi echipamentelor din cadrul secţiei: Sarcini şi responsabilităţi principale: - răspunde de asigurarea întreţinerii şi reparaţiilor utilajelor, lucrărilor diverse cu caracter mecanic din Secţia Produse Solide Orale; - răspunde de activitatea de întreţinere, schimbare seturi pe produs, reparaţii, intervenţii, exploatare şi supraveghere a echipamentelor; - repară echipamentele hidraulice, pneumatice, mecanice în cazul apariţiei unor defecte accidentale la utilaje; - are obligaţia să asigure realizarea ritmică şi la termen a programului de reparaţii şi lucrări din sectorul său de activitate; - participă şi ajută la întocmirea instrucţiunilor şi schemelor mecanice pentru utilajele noi achiziţionate; - participă şi ajută la actualizarea şi completarea instrucţiunilor de lucru existente atunci cînd este cazul; - participă la recepţia utilajelor noi sau după reparaţii, urmărind funcţionarea echipamentelor la parametrii tehnici corespunzători; ofera prime de sarbatori - Angajatorul ofera al 13-lea salariu pentru toti angajatii terapia - Al 14-lea salariu in functie de performante (90% din angajati il primesc) - Pe perioada concediului de odihna se deconteaza costul cazarii la hotel (maxim 1000 lei)

Cerinte

- studii medii : calificare lacatus mecanic, mecanic, electromecanic, tehnician - avantaj minim 1 an experienta pe un post similar in industrie - cunoştinţe temeinice în domeniul mecanic, pneumatic si hidraulic

1 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai