Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Staff Temp Ro recruteaza pentru un client francez electromecanici. Plecari rapide fara comision! Responsabilitati: *Montare linii de productie *Supravegherea modului de functionare si semnalarea defectiunilor *Mentenanta utilajelor si aparaturii din cadrul fabricilor de productie *Deplasarea la diferiti clienti- in functie de defectiunile semnalate Beneficii: *Salariu atractiv *Contract de munca inregistrat in Romania *Cazare asigurata *Transport local asigurat *Asigurare medicala internationala gratuita

Cerinte

Cerinte: *Experienta in domeniul electromecanic *Cunostinte de montare linii noi de productie *Mentenanta utilaje si aparatura industriala *verificarea periodica a liniilor de productie si a utilajelor si repararea acestora *Cunoasterea limbii franceze *Calificarea in domeniu constituie avantaj *Calitatea de asigurat in sistemul public de pensii din Romania cu minim 30 zile anterioare plecarii *Disponibilitate pentru plecari rapide. Persoanele interesate ne pot trimite CV-ul pe adresa de e-mail mai sus mentionata.

10 pozitii disponibile 10 persoane au aplicat deja