Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilităţi : Pentru departamentul de service auto se caută o persoană cu obiectivul de a: -întreţine şi repara aparatura de comandă control la distanţă de tip GPS -efectua lucrările specifice, urmărirea sistemului -identifica neregulile Oferta: -susţinere şi iniţiere specializată în lunile după angajare -training tehnic specializat în Belgia -şansa de a dezvolta o carieră într-o companie de succes -program de lucru în 2 ture -transport asigurat de companie -echipament de ultimă generaţie, echipament complet de protecţie -şansa de a face parte dintr-o echipă stabilă, de succes, mediu de lucru plăcut -pachet salarial atractiv În Europa, H. Essers oferă soluții de transport și logistică personalizate, între 32 de puncte strategice situate în 11 țări. ATT Interim este o companie în plină dezvoltare pe piața serviciilor profesionale de resurse umane din Oradea, oferind soluții adaptate de recrutare și leasing de personal companiilor.

Cerinte

-bune abilităţi de a repara echipamente electrice şi electronice, plăcere pentru acest domeniu -cunoştinţe de limba engleză la nivel mediu-avansat -studii tehnice de specialitate, avantaj electronică/electrică -cunoştinţe operare PC -MS Office, outlook etc. -seriozitate, responsabilitate, atenţie crescută -disponibilitate la deplasări ocazionale (aproximativ o dată pe lună) -abilităţi de comunicare, spirit de echipă -permis categ. B

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

1 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja