Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Pot fi acceptati electronistii care au experienta in diverse ramuri ale industriei: fabricarea televizoarelor, intretinere automate cafea sau tichete parcare, echipamentelor de birou (calculatoare, copiatoare), sistemelor automate (senzori, controlori), alarmelor, sistemelor medicale etc. Oferta (bonusuri, beneficii) Veti primii un salariu fix anual de 24000 mii lire + bonusuri foarte attractive( puteti ajunge sa castigati cu usurinta 4000-5000 lire / luna dupa ce dobanditi experienta) service si intretinere aparatura medicala; - instalare si punere in functiune; - receptie calitativa a marfurilor; - consultanta si asistenta pentru clientii finali.

Cerinte

- experienta in intretinerea si repararea aparaturii electronice/optice (domeniul medical prezinta avantaj); - disponibilitate la program prelungit & deplasari; - deplasarea la client, instalarea, punerea in functiune a aparatelor/echipamentelor si instruirea utilizatorilor finali; - respectarea termenelor limita; - testarea functionalitatii echipamentelor; - stabilirea defectelor aparute la aparate/echipamente si remedierea lor; - stabilirea necesarului de piese de schimb; - cunostinte de limba Engleza la un nivel conversational - seriozitate; - prezenta agreabila; - posesor permis conducere cat. B; - abilitatea de a lucra in echipa.

10 pozitii disponibile 15 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai