Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Trenkwalder Romania cauta pentru clientul sau, companie internationala producatoare de covoare din Belgia, Electro - Tehnician vorbitor de limba franceza. Responsabilitati: - asigurarea mentenantei tuturor utilajelor de productie covoare; - verificarea si analizarea erorilor pe linia de productie; - executarea reparatiilor; - oferirea sugestiilor pentru imbunatatiri in mediul de lucru. Utilaje: - Masini de cusut: Titan, ISPD - Masini de ambalare: Handsaeme - Belltech, Mahlo, Dambag, BTC, AGV (Automatic guided vehicle), Im-tec Se ofera: - pachet salarial motivant; - beneficii: cazare si tichete de masa; - training in Belgia.

Cerinte

Cerinte: - experienta de 3-5 ani in domeniu/ pe o pozitie similara; - studii de specialitate: electromecanica sau inginerie electrica; - cunostinte PLC Siemens S5, S7 (programarea nu este o cerinta obligatorie); - cunostinte de baza din domeniile: pneumatica, hidraulica si aer comprimat, ajustari si/sau inlocuiri de parametrii; - abilitati de citire planuri E; - limba franceza nivel avansat; - dornic sa-si demonstreze abilitatile si sa lucreze pe termen lung in Belgia.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja