Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Suntem renumiti in Zurich pentru inalta calitate a serviciilor pe care le oferim, suntem profesionisti si tratam cu respect fiecare persoana care ne trece pragul, fie ea client sau fata care lucreaza. Oferim mediu placut de lucru, o atmosfera de party in fiecare seara si posibilitatea de a castiga cat mai multi bani. Programul de lucru este unul normal, permisul de munca ti-l asiguram noi. Tu trebuie sa fii o fire sociabila, prietenoasa si serioasa pentru a avea succes! Hai, te asteptam in echipa ErosWorld si vei vedea cat de simplu este sa castigi bani si sa te distrezi in acelasi timp! Facebook: Club Eros World Elvetia

Cerinte

Zambitoare, vesela si gata de distractie!Zambitoare, vesela si gata de distractie!Zambitoare, vesela si gata de distractie!Zambitoare, vesela si gata de distractie!Zambitoare, vesela si gata de distractie!Zambitoare, vesela si gata de distractie!Zambitoare, vesela si gata de distractie!

20 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja