Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Clientel o companie de spălătorie industrială pentru hoteluri si restaurante. Munca nu este grea din punct de vedere fizic și trebuie să fie atinsa o productivitate ridicată. Este posibil sa fie necesar sa lucrati in diferite departamente dar deseori veti ramane in hala de lucru unde ati inceput initial.

Cerinte

Pozitia: Lucrator in spalatorie textile Experienta necesara: Nu e necesara Disponibilitate: • Disponibil pentru o perioada lunga de timp • Intelegerea limbii engleze si posibilitatea de a comunica in limba engleza Conditii de lucru: Temperatura: Pe durata verii poate fi foarte cald in hala de lucru. Haine de lucru: Nu sunt necesare, fiecare se poate imbraca cum vrea in limita decentei Masini: Veti lucra cu si in preajma masinilor mari, trebuie sa fiti atenti. Tesaturile care ies din masini pot fi fierbinti. Conditii salariale 9,78 EUR brut pe ora incepand cu varsta de 23 ani Dupa 6 luni, salariul va creste la 10,10 EUR pe ora 2 schimburi: in fiecare saptamana veti fi in alt schimb Schimbul 1: 06:00 - 13:30 - 36 ore pe saptamana, platite cu 100% Schimbul 2: 13:30 - 21:15 - 33 ore pe saptamana (23,75 ore platite 100%, 5 ore platite cu 122%, 4,25 ore platite cu 145%)

10 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja