Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Esti Sofer de Camion? Noi Te Cautam Pe Tine! Transport international, intracomunitar, Scania; Toate sunt la noi posibile! Iti alegi singur clientul pentru care vrei sa lucrezi! Contacteaza-ne si vei avea un loc de munca excellent, multumit zi de zi! Noi iti oferim: - Ai o preferinta pentru o anumita marca de camion? Cele mai noi modele Scania, DAF, te asteapta la noi! - Camioanele se reinoiesc o data la 2 ani si sunt dotate cu cea mai moderna aparatura, aer conditionat, frigider - Toate tipurile de munca sunt posibile. Avem o diversitate de clienti si de oportunitati pentru tine! - Iti oferim un salariu competitiv si conditii de munca extraodinare! - Salariul platit intotdeauna la timp! - In punctele noastre de lucru te asteapta facilitati pentru igiena personala zilnica, aparate de bauturi si mancare, wifi gratis, living cu televizor, camere de dormit, masina de spalat - Iti oferim haine de lucru - Lucrezi pentru o companie care s-a dezvoltat pe baza unei afaceri de familie si pentru care colegialitatea si angajamentul sunt cheia reusitei! - Lucrezi pentru una din cele mai mari companii de trucking din Europa

Cerinte

Pentru a deveni membrul echipei noastre trebuie sa : -ai atestat ADR. -ai cunostinte minime de limba engleza si / sau germana -ai minim un an experienta pe comunitate -te dorim responsabil, proactiv si sa fi un bun coleg

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza

10 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja