Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Esti o persoana grijulie? Iti putem oferi un contract Live-in Care in Marea Britanie! Brilliant Recruitment selecteaza femei, cunoscatoare de limba engleza la nivel conversational pentru Live-in Care in Marea Britanie. Contractele sunt de un an cu posibilitate de prelungire. Tip contract-full time Programul de lucru: -7 zile/săptămână cu 2 ore libere/zi; - 6-8 ore muncă efectivă/zi; - se lucrează 4-5 săptămâni urmate de 1-2 săptămâni de vacanţă; -puteţi lucra 3 luni şi apoi puteţi lua concediu pentru 2-4 săptămâni. Cazare: asigurată de angajator Salariul: -salariul brut pe săptămână este cuprins între 395 lire şi 500 lire; -salariul net este aproximativ 1353 – 1700 lire/lună; -concediu plătit: da Se asigura curs de pregatire in Marea Britanie-este platit de angajator. Costuri aferente plecării: -bilet avion/autocar; -300 lire, suma necesara sa va descurcati până la primul salariu. Angajatorul oferă: -asigurare medicală; -mesele sunt asigurate de angajator sau se oferă 35 lire pe săptămână. Brilliant Recruitment- numarul I in selectie personal din Sud-Vestul Romaniei!

Cerinte

-persoana grijulie; -profesionalism; -adaptabilitate, punctualitate; -atitudine pozitiva; - limba engleza la nivel conversational/mediu; -nu se accepta barbati.

18 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja