Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Se cauta candidati care sa ocupe pozitia de Evaluator Daune si care sunt disponibili la relocare in UK. Se ofera contract de munca pe perioada nedeteminata si oportunitatea dezvoltarii profesionale intr-un mediu de lucru competitiv. OFERTA SALARIALA: Intre 1.600 GBP net/luna si 1.700 GBP net/luna Contract de munca pe perioada nedeterminata, semnat si declarat in Marea Britanie Asistenta in gasirea unei cazari

Cerinte

CERINTE: Experienta profesionala in domeniu Cunoasterea sistemului Audatex sau Glassmatix Cunostinte de engleza nivel mediu RESPONSABILITATI: Evaluarea daunelor la masinile care vin la service-ul auto Stabilirea timpului de lucru pentru fiecare parte a masinii care necesita reparare Informarea managerului de atelier cu privire la timpii de lucru dar si a numarului de ore sau a operatiunilor suplimentare necesare in vederea repararii corecte a masinii Stabilieste costul reparatiilor, dupa consultarea ofertelor de pret Pentru informatii suplimentare ne puteti contacta telefonic sau pe mail. NU PERCEPEM COMISION DE LA CANDIDATI!!!

4 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja