Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Oportunitate buna pentru a muncii legal in Anglia si Scotia, fara asteptare lunga de timp, plecari imediate dupa semnarea contractului de munca britanic (nu a contractului de mediere). - muncitori pentru manipulare marfuri in depozite - persoane care vorbesc limba engleza la nivel mediu/de conversatie - se pleaca numai pe baza de contract de munca britanic (nu pe baza de contract de mediere), legal, asigurari Nino si plata salariului in cont bancar deschis in Anglia. Descriere: – indeplineste sarcinile pentru locuri de munca ambalator colete Anglia sau Scotia, conform fisei postului– asigura suportul activitatii de planificare, aprovizionare, depozitare, distributie si transport – este responsabil de munca si rezultatele obtinute – citeste si urmareste documentele de insotire ale marfii – dirijeaza mijloacele de transport a marfii Diferite locatii din Anglia. Posibila repartizare si pe depozite de top din Scotia, functie de nivelul fiecarei persoane de limba engleza (pentru Scotia se cere un nivel mai bun de engleza). Salarizare: - de la 7.20 lire/ora la 17 lire/ora, functie de turele lucrate zi/noapte si de locatie/depozit. - ore suplimentare: DA, platite extra - se lucreaza 3 schimburi, 8 ore/schimb, 5 zile/saptamana - plata salariu: la final de saptamana, vineri - primul salariu: dupa 2 saptamani Cazare: - asigurata contra cost - intre 240 lire si 310 lire, functie de locatie Contract legal de munca, emis de partenerul britanic. Durata contract: 3 luni cu prelungire la 1 an Plecari imediate, in fiecare saptamana pe locatii din Anglia. Pe Scotia locurile sunt limitate si nu sunt disponibile tot timpul anului. Avem oferte de munca in domeniul depozite la care se achita comision si oferte la care nu se percep deloc comisioane. Contact direct cu angajatorul.

Cerinte

- Limba engleza nivel mediu spre conversational, obligatoriu - barbati, femei, cupluri - varsta intre 18-55 ani - fara probleme medicale si fara cazier judiciar - sa fiti disponibili de plecare cat se poate de rapida la job - nu se cere experienta, se face obligatoriu training imediat dupa sosire – abilitati de comunicare – capacitate de a lua decizii–persoane serioase si cu ambitie de crestere profesionala – apt medical atat fizic cat si psihic – capacitatea de exprimare corecta – capacitatea de a respecta termene limita – capacitatea de organizare si de a munci eficient – persoane meticuloase si atente la detalii.

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara Fara experienta

Limbi straine necesare Engleza

25 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja