Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Organizam preselectii pentru 6 angajatori din Marea Britanie),(alte oferte pentru :Italia,Belgia,Cipru,Germania/Olanda) si Egipt,pentru muncitori calificati si necalificati,in domeniul hotelier,si al curateniei,asistent ingrijire la domiciliu si azile, spalatori-auto, lucratori depozite,soferi C+E,etc, Se ofera : Salariul:7.20-14.00 lire +/h-UK soferi salariu:350-550 lire/saptamana; alte tari= 1100-2000- euro/luna; contracte de munca pe perioada de un an, cu posibilitate de prelungire, concediu de odihna 28 de zile/an,platit; ore suplimentare platite ; site.plecariinstrainatate.eu . Inscriere doar cu Cv pe: E-mail ,in vederea recrutarii ,selectiei si programarii la interviu. tel.xxxxxxxxxxxxxxx (Program L-V: 12-17)

Cerinte

cerinte : seriozitate ,punctualitate,disponibilitate pentru munca in echipe si ore suplimentare/schimburi. -limba engleza la nivel conversational; -disponibilitate imediata;

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

100 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja