Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Selectionam un excavatorist cu experienta pentru a lucra la constructii de locuinte din lemn in cadrul unei firme din sudul Frantei, zona Grenoble – Nisa (Alpii Maritimi). Activitati de excavare fundatii si terasamente, pe excavator Caterpillar de 25 tone cu senile. Oferta: - contract de munca pe perioada nedeterminata; - se lucreaza 10 ore pe zi, 6 zile pe saptamana (sambata zi scurta); - cazarea si masa asigurate gratuit de angajator; - salariu lunar net 1315 euro pentru inceput. *In prima luna lucrata, cazarea si masa sunt asigurate contracost de angajator, pentru suma de 250 euro, care se retine din primul salariu. Fara comision.

Cerinte

- experienta solida in lucrul pe excavator; - fara probleme de sanatate; - fara antecedente penale; - nu sunt sunt necesare cunostinte de limba franceza; - disponibilitate pe termen lung.

1 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja