Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

Candidatul ideal Smart HR sustine clientul sau, o companie in plina dezvoltare atat la nivel national, cat si international in gasirea candidatului ideal pentru pozitia de Executive Assistant. Responsabilitati: Inlocuirea managerului in intalnirile business Participarea la sedintele de bord Gestionarea cererilor pentru interviuri de presa Conservare timpului managerului prin citirea, cercetarea și rutarea corespondenței; scrisori și documente de redactare; colectarea și analizarea informațiilor; inițierea telecomunicațiilor. Planificarea și programarea întâlnirilor, conferințelor, teleconferințelor și călătoriilor. Reprezintă managerul prin participarea la întâlniri în absența acestua; vorbind pentru dansul Intampina oaspeții și clienții, personal sau prin telefon; Menține încrederea clienților și protejează operațiunile prin păstrarea confidențialității informațiilor. Realizează proiecte prin atribuirea muncii personalului organizatoric, urmărirea rezultatelor. Pregătește rapoarte prin colectarea și analizarea informațiilor. Verificarea stocurilor de articole de birou; anticipând proviziile necesare; evaluarea produselor noi de birou; plasarea și expedierea comenzilor pentru livrări; verificarea primirea livrărilor. Beneficii: Salariu fix net + tichete de masa Card de reduceri la o multitudine de restaurante Abonament la sala Pachet de servicii medicale

Cerinte

Candidatul ideal: Absolventa de studii superioare finalizate Persoana serioasa, prezentabila, business Cunostinte de MS Office - nivel avansat Cunostinte de limba Engleza - nivel avansat Persoana organizata, perspicace, atenta la detalii Atitudine pozitiva Permis de conducere cat. B - avantaj

1 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai