Detalii loc de munca - București si altele

Descrierea jobului - București si altele

​- Experienta pe pozitie de Expeditor International / Agent de vanzari Transport de marfa minim 6 luni (constituie un avantaj) - Cunoastere a pietei de transport rutier intern si international - Experienta in domeniul transporturilor rutiere, marketing, vanzari si management constituie un avantaj. - Contacte bune cu operatorii in domeniu - Operare PC, cunoastere mediu Microsoft Office - Lucru in echipa, bun negociator, putere de convingere, perseverenta, atitudine proactiva - Capabil sa rezolve eventuale probleme aparute si abil in negociere - Abilitati de comunicare in relatiile cu clientii - Cunostinte limba engleza - scris si vorbit; - Cunoastere a pachetului Microsoft Office; E-mail; Internet - PORTOFOLIU DE CLIENTI constituie un avantaj

Cerinte

- Dezvoltarea bazei de date a firmei prin atragerea de noi clienti si subcontractanti - Mentinerea legaturilor cu clientii si transportatorii - Preluarea, executatarea si urmarirea comenzilor de transport intern si international - Optimizarea costurilor de transport - Inregistrarea in sistemul informatic a curselor efectuate sau ce urmeaza a fi efectuate. OFERIM : - Salarizare motivanta - Telefon / Laptop - Crestere salariala considerabila pe masura performantelor. - Bonusuri suplimentare in functie de performanta

2 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai