Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Experienta si munca in UK fara nici un fel de costuri ! Cea mai buna modalitate de a castiga bani, de a vedea Anglia si a asimila noi experiente adresata categoriilor de varsta intre 20 – 55 de ani. Cerinte minime: - Fire vesela si comunicativa - Rabdare cu vastnicii (60 – 100 de ani) - Placerea de a conduce masina - Limba engleza pentru a comunica cu batraneii, noii colegi si prieteni Pe langa bani (6,5 lire/ora) si experienta veti mai avea concedii de odihna, zile libere, sarbatori platite dublu, asigurare de sanatate, cont bancar si doctor de familie. Va ajutam sa ajungeti in UK cu avionul (nu va costa nimic), iar in aeroport trimitem o masina dupa dvs ca sa va duca la cazare. De cand vreti sa incepeti ? Amanunt : daca ramaneti 12 luni la acelasi angajator primiti un bonus de la 13-lea salar !

Cerinte

50 pozitii disponibile 42 persoane au aplicat deja