Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Suntem in cautarea unui Expert Contabil pentru clientul nostru ce activeaza in domeniul vanzarilor de masini si echipamente medicale. Daca va doriti un job part-time bine platit, care va permite gestionarea, in paralel, a activitatilor de contabilitate a altor companii, asteptam sa ne trimiteti CV-ul dumneavoastra. Responsabilitatile postului sunt urmatoarele: - introducerea documentelor contabile in programul de contabilitate; - coordonarea si verificarea activitatii din departamentul de contabilitate; - verificarea documentelor contabile si supervizarea financiar-contabila a acestora; - verificarea balantelor contabile; - pregatirea declaratiilor si a raportarilor periodice, lunare, semestriale si anuale.

Cerinte

Abilitati necesare ocuparii acestui post sunt: - cunoasterea programului Senior ERP; - studii superioare de contabilitate si calitatea de Expert Contabil; - cunostinte teoretice si practice in domeniul legislatiei economice necesare exercitarii functiei; - abilitati de comunicare, seriozitate, personalitate dinamica; - integritate morala si etica profesionala; - cunostinte avansate de operare MS Office (Excel); - limba engleza la nivel conversational. Beneficii: Salarizarea bruta este 5 700 lei/ luna, negociabil in functie de experienta; Programul de lucru este de 6h/ zi; Posibilitatea de a lucra intr-un mediu de lucru placut si profesionist.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai