Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Suntem in cautarea unui Expert Contabil pentru clientul nostru ce activeaza in domeniul vanzarilor de masini si echipamente medicale. Daca va doriti un job part-time bine platit, care va permite gestionarea, in paralel, a activitatilor de contabilitate a altor companii, asteptam sa ne trimiteti CV-ul dumneavoastra. Responsabilitatile postului sunt urmatoarele: - introducerea documentelor contabile in programul de contabilitate; - coordonarea si verificarea activitatii din departamentul de contabilitate; - verificarea documentelor contabile si supervizarea financiar-contabila a acestora; - verificarea balantelor contabile; - pregatirea declaratiilor si a raportarilor periodice, lunare, semestriale si anuale.

Cerinte

Abilitati necesare ocuparii acestui post sunt: - cunoasterea programului Senior ERP; - studii superioare de contabilitate si calitatea de Expert Contabil; - cunostinte teoretice si practice in domeniul legislatiei economice necesare exercitarii functiei; - abilitati de comunicare, seriozitate, personalitate dinamica; - integritate morala si etica profesionala; - cunostinte avansate de operare MS Office (Excel); - limba engleza la nivel conversational. Beneficii: Salarizarea bruta este 5 700 lei/ luna, negociabil in functie de experienta; Programul de lucru este de 6h/ zi; Posibilitatea de a lucra intr-un mediu de lucru placut si profesionist.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja