Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati: - Selectia si recrutarea grupului tinta (someri inregistrati/neinregistrati, de scurta/lunga durata) - Dezvoltarea si implementarea programului de consiliere in cariera pentru grupul tinta - Medierea muncii pentru grupul tinta - Identificarea angajatorilor pentru grupul tinta, prin informare online/presa/participare la targuri/evenimente de profil - Organizare de workshopuri de informare si instruire pentru angajatori - Testarea psihoaptitudinala si psihologica a grupului tinta - Elaborarea de profile profesionale - Elaborarea de rapoarte de activitate descriptive si sumative

Cerinte

Cerinte: - Absolvent/a studii superioare universitare de specialitate cu diplomă de licenţă - Experienta de minimum 3 ani in domeniul Resurselor Umane - Bune abilități de comunicare, capacitate de organizare, planificare și prioritizare - Experienta in proiecte POSDRU reprezinta avantaj - Cunoașterea avansată a pachetului Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook) si navigare internet Informatii suplimentare: - Locatie: Bucuresti - Tip: pozitie intreaga de lucru - Pachet salarial atractiv

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja