Detalii loc de munca

Descrierea jobului

JOB Bucuresti - Expert Contabil Cautam candidati pentru o noua pozitie de Expert Contabil. Selectia pentru acest proiect se va face pe baza urmatoarelor specificatii: - studii superioare in domeniu; - experienta pe un post similar; - cunostinte teoretice si practice in domeniul legislatiei economice; - certificarea de expert contabil e un avantaj; - experienta in coordonarea unei echipe; - cunostinte avansate de operare MS Office, program Revisal si program salarizare; - integritate morala si etica profesionala.

Cerinte

Ocuparea acestei pozitii presupune: - introducerea documentelor contabile in programul de contabilitate; - coordonarea si verificarea activitatii din departamentul de contabilitate; - verificarea documentelor contabile si supervizarea financiar-contabila a acestora; - verificarea balantelor contabile; - pregatirea declaratiilor si a raportarilor periodice, lunare, semestriale si anuale; - verificarea statelor de plata si intocmirea Revisalului; - dezvoltarea echipei din subordine. Beneficii: Salarizarea bruta poate ajunge pana la 5 000 lei/ luna. Compania ofera bonuri de masa. Transportul interurban este decontat. Poate fi un contract de lunga durata cu multe beneficii.

1 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja