Detalii loc de munca

Descrierea jobului

FABRICI PIESE AUTO (Audi, Mercedes, VW) GERMANIA, zona Ulm-Heidenheim Pentru femei, barbati se accepta CUPLURI!! Functia: - asamblare componente Auto - control/ verificare de piese - ambalarea pieselor - nu este o munca fizica grea deaceea este potrivita pt. femei Se ofera: - contract de munca pe perioada nedeterminata - salariu brut 1500 - 1600€/luna - ca. 160 ore/ lunar - extra 3€/ zi pentru transport (5km pana la locul de munca) - asigurare medicala - asigurare pentru pensie - cazare asigurata contra cost 220€/ pers. (max. 2 persoane intr-o camera) Cerinte obligatorii: - limba germana nivel minim (ajunge daca intelegeti ce vi se cere) - autoturism personal constituie avantaj - seriozitate si indeplinirea cerintelor functiei - CV+ Fotografie

Cerinte

Cerinte obligatorii: - limba germana nivel minim (ajunge daca intelegeti ce vi se cere) - autoturism personal constituie avantaj - seriozitate si indeplinirea cerintelor functiei - CV+ Fotografie

36 pozitii disponibile 28 persoane au aplicat deja