Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza 2 faiantari / gresieri cu experienta pentru clientul nostru din Franta, cu urmatoarele responsabilitati: - pregatirea sculelor, dispozitivelor si materialelor de lucru necesare; - aplicarea faiantei, respectiv gresiei cu materiale specifice; - realizarea de sape traditionale; - verificarea si corectarea defectelor de constructii pentru a asigura calitatea acestora; - determinarea alinierei stratului in functie de configuratia locului. Beneficii: - salarizare motivanta de 1700 euro brut; - cazarea si transportul sunt asigurate; - posibilitatea prelungirii contractului de munca. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate

Cerinte

- experienta relevanta in domeniul constructiilor de minim 1 an; - cunostinte de limba franceza la nivel conversational; - abilitati de lucru in echipa; - permis de conducere categoria B; - seriozitate, profesionalism si dinamism.

2 pozitii disponibile 13 persoane au aplicat deja