Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

- Elibereaza produsele farmaceutice, conform legislatiei in vigoare - Consiliaza pacientii si recomanda produse OTC si non-farmaceutice - Comunica deschis cu pacientul pentru a oferi recomandarile potrivite, detalii despre produse si modalitatea lor de administrare sau informatii despre cele mai noi campanii derulate in farmacie - Verifica si controleaza stocurile si termenele acestora de valabilitate - Colaboreaza eficient in cadrul echipei pentru indeplinirea cu succes a obiectivelor lunare.

Cerinte

Cerinte - Absolvent al Facultatii de Farmacie - Certificat de membru al colegiului Farmacistilor - Experienta de minimum 1 an, intr-o farmacie de circuit deschis - Cunostinte operare PC - Abilitati de comunicare si relationare interpersonala - Empatie si orientare spre nevoile pacientilor - Abilitati de invatare, initiativa si orientare spre realizarea obiectivelor profesionale. Beneficii Oferite: - Pachet salarial atractiv; - Dezvoltare in plan profesional prin participarea la programe de training; - Oportunitatea implicarii active in campanii de informare si educare pe teme de interes general.

10 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja