Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Acest program se adreseaza atat persoanelor fara experienta care doresc sa intre in industria alimentara / fast food, cat si persoanelor cu experienta in acest domeniu si care doresc sa faca cariera in acest domeniu. Pentru candidatii fara experienta selectati, companiile din Germania ofera un stagiu scurt de pregatire profesionala in acest domeniu, inainte sa inceapa munca. Jobul Perfect recomanda programul “Personal fast-food Germania" tuturor persoanelor interesate, chiar daca nu au calificare sau experienta. Practic oricine cunoaste lb. germana se poate angaja. Este unul din cele mai accesate programe care ofera rapid un job legal si calea spre un domeniu stabil, satisfactii financiare si profesionale. Prestarea muncii in acest domeniu se face la diverse companii din Germania care pun la dispozitie pozitii din sfera acestui domeniu de activitate, cum ar fi : Pentru Necalificati : · Stagiar · Casier · presonal pentru bucatarie · Sef tura · Stagiar management Pentru cei Calificati : · Sef magazin Acesta este un program avand ca baza juridica contractul de munca. Prestarea muncii in acest domeniu se face la diverse companii din Germania.

Cerinte

Atributii posibile in fisa postului : · prepararea sandwich-urilor · servirea clientilor · etc Cerintele angajatorilor : · nu se solicita experienta in domeniu cu exceptia pozitiei de Sef magazin – minim 2 ani experienta pe post similar · cunoasterea limbii germane pentru TOTI candidatii –nivel minim 6 din 10 – exceptie personalul din bucatarie · personalul din bucatarie poate cunoaste DOAR limba engleza la un nivel minim 6 din 10 · se pot accepta in acest program atit femei cat si barbati · se accepta cupluri · varsta minima pentru femei si barbati este de 18 ani · varsta maxima pentru femei si barbati este de 40 de ani · candidatii peste aceasta varsta pot fi acceptati, dar depinde de CV-ul lor si de aprobarea prealabila din partea companiei din Germania. · persoane casatorite, cat si necasatorite/divortate · Harnici si de incredere · atitudine buna · personalitate placuta · buni executanti · forma fizica buna · Pentru personal CALIFICAT aptitudini necesare: orientat spre client , capabil sa ia decizii, abilitati de lider, buna gestionare a timpului, matematica si bugete, analitic, articulat la scris si vorbit

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

20 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja