Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam o echipa de 6 Fatadieri autonomi si fara teama de inaltime. Misiunea va fi in Franta, unde se fac renovari de fatade la blocuri si case. Activitatea va fi urmatoarea: -decopertarea suprafetelor de lucru; -tratarea si consolidarea stratului suport; -efectuarea unei termoizolatii cu polistiren; -aplicarea gletului si a finisajelor; -cu ajutorul trafaletului se da amorsa si ulterior se face zugraveala decorativa. Salarizarea bruta este de 1600 euro/luna/persoana. Cazarea este oferita Gratuit de catre compania franceza. Transportul la inceput si la final de misiune este asigurat de catre firma angajatoare. Poate fi o colaborare anuala, clientul nostru are nevoie de oameni in fiecare an din martie pana in octombrie.

Cerinte

Experienta in domeniu este esentiala. Avem nevoie de oameni harnici si responsabili. Permisul de conducere categoria B este obligatoriu pentru 2 din cei 6 fatadieri. La fel si cunostintele de limba franceza. La inceputul si finalul lucrarii se vor monta, respectiv demonta schelele metalice.

6 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja