Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Descrierea postului: Pentru postul de „Femeie de serviciu”, căutăm o persoană cu atitudine pozitiva, fara antecedente penale, responsabila, harnica, serioasa, punctuala, atenta la detalii, organizata, discreta, cu spirit de observatie, rabdare, viteza de reactie, capacitate de comunicare si orientare in spatiu, abilitati si deprinderi in activitatea de curatenie, ingrijire cladire si spatii birouri, cu aptitudine fizica si stare de sanatate corespunzatoare. Scopul general al postului presupune experienţă în activitatea de asigurare a curateniei, intretinerii, igienizarii si ingrijirii tuturor spatiilor aferente cladirii sediului social (grupuri sanitare, holuri, birouri, sali sedinte, casa scarilor, etc.) inclusiv colectarea gunoiului menajer si manuirea tomberoanelor de gunoi. Activităţi principale şi responsabilităţile poziţiei: Postul de „Femeie de serviciu” face parte din cadrul departamentului Administrativ si are ca atributii principale asigurarea urmatoarelor activitati si responsabilitati: Executa lucrari zilnice, saptamanale si lunare pentru asigurarea permanenta a curateniei, ingrijirii si intretinerii corespunzatoare a tuturor spatiilor aferente cladirii (grupuri sanitare, holuri, birouri, sali sedinte, casa scarilor, etc.), constand in activitati de: maturat, spalat, stergerea prafului,spalat si curatat geamurile, colectarea gunoiului din cosurrile de gunoi amplasate in spatiile de lucru ale cladirii si executarea altor lucrari specifice potrivit fisei postului;

Cerinte

Constituie avantaj: Certificat de calificare – specializare – agent curatenie; Cunostinte si experienta in activitate de femeie de serviciu. Cerinţe: Studii: cel putin studii medii; Experienţă in domeniu: minim 2 ani; Abilităţi de muncă în echipă; Disponibilitate de lucru pentru desfasurare activitate in weekend ; Pachet salarial şi beneficii: Mediu de lucru la standarde ridicate; Salariu motivant si tichete de masa; Alte beneficii acordate prin contractul colectiv de munca;

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja