Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Candidatul va efectua releveuri in teren și transpunere scriptica. Va trebui sa asigure suport de specialitate pe teren, efectuand desene de planimetrie, liste de materiale, desen la scară, pasarele. Experienta operationala in proiectarea constructiilor de masini Capacitate de a executa desene tehnice, dupa masuratorile efectuate pe teren; CV DOAR IN ENGLEZA LA LINK-UL DIN DATELE COMPANIEI START: 15.08.2014

Cerinte

Candidatul va efectua releveuri in teren și transpunere scriptica. Va trebui sa asigure suport de specialitate pe teren, efectuand desene de planimetrie, liste de materiale, desen la scară, pasarele. Experienta operationala in proiectarea constructiilor de masini Capacitate de a executa desene tehnice START: 15.08.2014 CV DOAR IN ENGLEZA LA LINK-UL DIN DATELE COMPANIEI

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja