Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam urgent o echipa de 4 fierari betonisti pentru un santier din Franta, regiunea Paris. Fierarul betonist se ocupa in principal cu lucrari pregatitoare si de sortare a otel-betonului, fasonarea si montarea armaturilor la elemente pretensionate, lucrari de asamblare si de montare a armaturilor pentru elemente prefabricate mici sau simple, lucrari de fasonare a barelor de otel - beton, lucrari de montare la elementele simple de constructii, montarea armaturilor in elemente de rezistenta din beton, montarea armaturilor in elemente de rezistenta speciale, complicate si de forma circulara. Se ofera salariu de 10,5 EUR NET pe ora, cazarea si posibilitatea unui contract pe termen lung. Se vor incheia contracte franceze cu asigurarile de sanatate platite in Franta. Se ofera echipamentele de protectie. NU SE PERCEPE COMISION DE INTERMEDIERE!

Cerinte

- Detinerea unui permis de conducere, categoria B; - Detinerea unei masini personale constituie un avantaj major; - Minim o persoana din echipa trebuie sa aiba experienta anterioara in Franta si cunostinte avansate de limba franceza - Orice calificare in domeniu prezinta avantaj; - Cunostinte bune in citirea planurilor tehnice;  - Experiență în in domeniu de minim 3 - 4 ani, preferabil in strainatate!

4 pozitii disponibile 17 persoane au aplicat deja