Detalii loc de munca

Descrierea jobului

FILETATOR PESTE BELGIA - Cautam specialisti in filetare peste pentru lucrul in ture, in fabrici de pe teritoriul Belgiei. Daca ai cel putin 2 ani experienta in filetarea pestelui alb, inregistreaza-te acum. Experienta in filetarea pestelui plat constituie un avantaj - Rezistenta la munca in picioare 8-10 ore pe zi ;program matinal cu incepere de la orele 3

Cerinte

- Cautam specialisti in filetare peste pentru lucrul in ture, in fabrici de pe teritoriul Belgiei. Daca ai cel putin 2 ani experienta in filetarea pestelui alb, inregistreaza-te acum. Experienta in filetarea pestelui plat constituie un avantaj - Rezistenta la munca in picioare 8-10 ore pe zi ;program matinal cu incepere de la orele 3 Oferta : Nu se percepe comision la angajare !! - contract legal de munca - plata corecta si la timp - in cazul detasarii, cazarea si cheltuielile aferente asigurate de angajator; - transportul asigurat de angajator, la plecarea si revenirea din misiune Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate

1 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja