Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

În calitate de Financial Operations Manager, principalele tale misiuni vor fi: - Asigurarea unui management de proximitate pentru echipe senioare din zona financiară; - Acompanierea și motivarea echipelor pentru atingerea obiectivelor stabilite; - Optimizarea permanenetă a proceselor din sfera financiară;, - Propunerea de indicatori de performanță pentru optimizarea activității departamentului - Pregătirea și organizarea planurile de activitate în cadrul proiectului și asigurarea resurselor necesare pentru atingerea obiectivelor; - Monitorizarea progresului atins față de obiectivele propuse și redactarea rapoartelor lunare către conducere; - Analiza rezultatelor echipei, pregatirea și propunerea de planninguri și strategii de lucru pentru membrii echipelor.

Cerinte

Căutăm un Financial Operations Manager responsabil de coordonarea unor echipe senioare din zona financiară. Ești o persoană riguroasă și îți dorești să lucrezi într-un mediu în care excelența primează? Alătură-te echipei Financiare la sediul nostru din Iași. Pentru reușita în această misiune este nevoie de: - Experiență de minim 5 ani în coordonare de echipe senioare din domeniu financiar sau domenii conexe (Salarizare, Resurse Umane, Administrare de Personal, Juridic, Trezorerie, etc.); - Experiență de lucrul pe bază de KPI’s; - Cunoștințe din domeniul financiar, economic sau domenii conexe; - Cunoașterea limbii engleze (nivel B2) și a limbii franceze (nivel B1); - Adaptabilitate la situații de lucru schimbătoare și situații de criză; - Preocupare permanentă pentru a ridica nivelul profesional individual și al echipei de proiect; - Excelente abilități de comunicare, perseverență și rigurozitate.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai