Detalii loc de munca - Arabia Saudita

Descrierea jobului - Arabia Saudita

Pozitia: Fizioterapeut/ Kinetoterapeut Tara: Arabia Saudita Locatie: Riyadh Pozitii disponibile: 2 Locul de munca: Clinica de Reabilitare Salariul NET pe luna : cuprins intre 2000-2600 dolari pe luna in functie de experienta Ce ofera Angajatorul: - Perioada contractului: 2 ani cu posibilitate de prelungire - Salariul cuprins intre 2000-2600 dolari pe luna in functie de :  In functie de calificare, experienta si cursuri - Cazare gratuita - Transport de la cazare la locul de munca asigurata de angajator gratuit - Program de munca : 6 zile pe saptamana, 48 de ore pe saptamana - Concediu platit de angajator 30 de zile pe an - Bilet de avion platit de angajator - Un bilet de avion platit annual pentru concediu, dupa completarea unui an de munca - Asigurare medicala - Asigurare de Viata platita de angajator

Cerinte

Conditii de Recrutare: - Diploma de Licenta si/sau Master specializarea Fizioterapie, KINETOTERAPIE - Experienta ceruta:  cel putin 4 ani dupa absolvirea Masterului  cel putin 6 ani dupa absolvirea Facultatii  Experienta pe terapia ocupationala constituie un avantaj - Cunostinte de limba engleza medie - Seriozitate si personalitate concordanta pentru locul de munca si tarile arabe

5 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja
Festivalul economiei germane