Detalii loc de munca - Arabia Saudita

Descrierea jobului - Arabia Saudita

Poziția: Fizioterapeut/ Kinetoterapeut Tara: Arabia Saudita Locație: Riyadh Poziții disponibile: 11 Locul de munca: Clinica de Reabilitare Salariul NET pe luna : cuprins intre 2000-2600 dolari pe luna in funcție de experienta Ce oferă Angajatorul:  Perioada contractului: 2 ani cu posibilitate de prelungire  Salariul cuprins intre 2000-2600 dolari pe luna in funcție de : In funcție de calificare, experienta si cursuri  Cazare gratuita  Transport de la cazare la locul de munca asigurata de angajator gratuit  Program de munca : 6 zile pe săptămâna, 48 de ore pe săptămâna  Concediu plătit de angajator 30 de zile pe an  Bilet de avion plătit de angajator  Un bilet de avion plătit anual pentru concediu, după completarea unui an de munca  Asigurare medicala  Asigurare de Viata plătita de angajator

Cerinte

Condiții de Recrutare:  Diploma de Licența si/sau Master specializarea Fizioterapie, KINETOTERAPIE  Experienta ceruta: cel puțin 4 ani după absolvirea Masterului  cel puțin 6 ani după absolvirea Facultății  Experienta pe terapia ocupaționala constituie un avantaj  Cunostinte de limba engleza medie  Seriozitate si personalitate pentru locul de munca in tarile arabe

6 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai