Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Companie din Anglia angajeaza rapid FLT Driver pentru depozite - motostivuitoristi. Persoane cu nivel de engleza de la nivel baza la bun. Autorizatie FLT si experienta. Autorizatia poate sa fie si europeana, insa veti avea nevoie de anumite acte. - Zona: Bristol - Locuri: 10, deocamdata - Salarizare incepand de la 8 lire/ora la 8.50 lire/ora - Se lucreaza in ture de zi si de noapte prin rotatie, de la 6am la 3pm de Duminica pana Joi inclusiv - 5 zile/saptamana - Pentru cine doreste, in perioadele foarte aglomerate, poate cere si va primi sa lucreze 7 zile/saptamana - Marfuri: frigidere, congelatoare, masini de gatit, masini de spalat, tot felul de produse electrice/electrocasnice. - Se accepta si femei, daca acestea pot conduce FLT si au autorizatie si experienta. Munca este grea. - Perioada de contract ongoing - Plecari imediate, foarte rapide Se va plati un comision la semnarea contractului de munca emis si trimis de angajator. Nu se achita nimic in avans. Contact direct cu angajatorul inainte de plecare.

Cerinte

- autorizatie FLT , obligatoriu, poate sa fie si EU (se schimba in UK) - experienta in acest domeniu, obligatoriu - limba engleza nivel baza si bun, obligatoriu - barbati - femei NUMAI cu conditia ca acestea sa stie sa conduca FLT, sa aiba experienta si autorizatie pe acest vehicul - munca este grea - conditie fizica buna, sanatos, apt de munca medical - fara cazier judiciar - sa fiti disponibili de plecare rapida, numai 10 locuri momentan

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 1 - 2 ani

Limbi straine necesare Engleza

15 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja