Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

SC PASTEUR ANGAJEAZA FOCHIST PENTRU FABRICA SITUATA IN FILIPESTII DE PADURE-JUD. PRAHOVA Executa verificarea centralelor conform planificarilor Executa mentenanta corectiva si preventiva conform contractului in derulare Informeaza seful direct cu privre la neconformitati si actioneaza rapid pentru rezolvarea acestora Cerinte Trebuie sa detina autorizatie FARA CAZIER SERIOS Beneficii Oferite SALARIU ATRACTIV BONURI DE MASA Descrierea firmei producator de medicamente de uz veterinar

Cerinte

SC PASTEUR ANGAJEAZA FOCHIST PENTRU FABRICA SITUATA IN FILIPESTII DE PADURE-JUD. PRAHOVA Executa verificarea centralelor conform planificarilor Executa mentenanta corectiva si preventiva conform contractului in derulare Informeaza seful direct cu privre la neconformitati si actioneaza rapid pentru rezolvarea acestora Cerinte Trebuie sa detina autorizatie FARA CAZIER SERIOS Beneficii Oferite SALARIU ATRACTIV BONURI DE MASA

1 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai