Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Dacă eşti o persoană proactivă, cu spirit de inițiativă și cu abilități foarte bune de prezentare te asteptăm în echipa noastră. Căutăm un Formator pentru departamentul Financiar care să asigure training-ul noilor angajaţi din sediile din Bucuresti şi Iasi. În calitate de Formator Financiar Contabil principalele tale misiuni vor viza atat formarea continuă cat şi formarea noilor angajaţi prin: Definirea obiectivelor şi a programelor de formare şi punerea lor în aplicare; Pregatirea planurilor de formare, evaluare şi cuantificare a nevoilor de formare; Animarea acţiunilor de formare, local, dar şi la distanţă; Evaluarea competențelor angajaților și propunerea de planuri de acțiune pentru ameliorarea acestora. Beneficii: Beneficii : Formare la nivelul companiei si internaţional; Reale oportunitati de dezvoltare a unei cariere intr-un mediu profesionist, alaturi de o echipa dinamica si de succes; Pachet salarial si mediu de lucru atractive.

Cerinte

Pentru reuşita în această misiune este nevoie de: Studii şi experienţă în domeniul financiar (economie, contabilitate); Avantaj: curs Train of Trainers sau formare coaching; Experienţă în livrare programe training (avantaj coaching); Franceză nivel minim mediu conversaţional; Experienţă în utilizarea pachetului Office, SAP (reprezintă un avantaj); Disponibilitate pentru deplasări ocazionale; Creativitate, energie, spirit pozitiv; Încredere şi carismă.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja