Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza pentru un client din Belgia un frezor CNC, care va avea urmatoarele responsabilitati: - studierea documentatiei de executie a reperelor; - programarea si reglarea masinii de frezat cu comanda numerica; - reglarea statica a sculelor si montarea dispozitivelor de fixare; - prelucrarea lotului de piese, controlul pieselor executate pe masini de frezat cu comanda; - asigurarea functionarii masinilor cu comanda numerica; - planificarea activitatii proprii si organizarea locului de munca. Beneficii: - cazarea si transportul sunt asigurate; - salariul 1600 euro brut; - oportunitatea de a lucra in Belgia. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- experienta de peste 5 ani in meseria de frezor CNC in tara sau in strainatate; - cunoasterea formelor, dimensiunilor, tipurilor de freze si a metodelor de frezare; - cunoasterea principiilor de functionarea ale masinilor de frezat cu comanda numerica; - cunostinte de limba franceza la nivel avansat; - permis de conducere, categoria B.

1 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja