Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

SC Infomunca SRL recruteaza frezori CNC cu experienta anterioara in inginerie si care are cunostinte despre controalele Fanuc. Principala responsabilitate a frezor CNC va fi producerea componentelor direct din desene tehnice fără supraveghere. Principalele atributii/responsabilitati: • Producerea de componente conform specificațiilor clientului • Capacitatea de a face ptogramari folosind Fanuc ori Heidenhain • Citirea și lucrul de la desene tehnice • Inspectarea muncii produse • Menținerea termenelor și programelor • Lucrul cu supravegherea minimă • În urma instrucțiunilor scrise și verbale • Menținerea unei zone de lucru sigure și ordonate, precum și respectarea politicilor și procedurilor de sănătate și siguranță Clientul nostru ofera: -salarizare: €11.68/h brut, pentru incepatori si €15.75/h pentru cei cu experienta in domeniu, existand si posibilitatea de a face ore suplimentare -contract de munca pe durata nedeterminata, cu toate beneficiile incluse -cazare gratuita din partea angajatorului -la sosire trebuie sa aveti la dumneavoastra 200 euro pentru a achita cursul de igiena si siguranta

Cerinte

Candidatul ideal detine: • Experienta in programare / setare CNC • O bună înțelegere a principiilor de inginerie și de prelucrare • Este esențială cunoașterea controalelor Fanuc Heidenhain • Abilitatea de a programa din desene • O bună cunoaștere de lucru a programării CAD / CAM • Competență în competențele informatice, inclusiv în cabinetele MS

5 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai