Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

În calitate de Front Desk Assistant principalele tale responsabilități vor fi: - Asigurarea suportului administrativ pentru departamentele vizate; - Gestionarea relației cu publicul; - Gestionarea apelurilor și a corespondenței interne și internaționale; - Gestionarea fluxului de documente și asigurarea confidențialității acestora; - Menținerea și gestionarea relației cu partenerii firmei (clienți, furnizori, bănci etc); - Asigurarea necesarului logistic și gestionarea comenzilor către furnizori; - Asigurarea protocolului necesar în timpul delegațiilor sau ședințelor de lucru.

Cerinte

Candidatul ideal: Pentru reușita în această misiune este nevoie de: - Bune abilități de comunicare și relaționare; - Cunoașterea limbii franceze la un nivel mediu – nivel minim B1; - Capacitate de a căuta și sintetiza informații; - Cunoștințe de operare PC (pachet Microsoft Office); - Seriozitate, atitudine proactivă și simț al responsabilității dezvoltat; - Atenție la detalii și capacitate de multitasking. Beneficii: - Formare la nivelul companiei și internațional; - Reale oportunități de dezvoltare a unei cariere într-un mediu profesionist, alături de o echipă dinamică și de succes; - Pachet salarial și mediu de lucru atractive.

1 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja