Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Te vei asigura ca toate comenzile catre clienti sa fie onorate, in conditiile cele mai bune si in timpul solicitat, fara intarziere. Te vei implica in ajutarea colegilor in situatii de urgenta. Te vei incredinta in momentul livrarii ca a primit clientul comanda ordonata, ii vei oferi bonul fiscal sau eventuale alte acte solicitate (factura etc) si vei inregistra feedbackul acestora, eventualele sugestii sau nemultumiri. Vei avea posibilitatea de a lucra intr-un mediu placut, relaxat, optimist si echitabil. Beneficii Oferite Venituri lunare atractive; Contravaloarea unei mese zilnice; Decont fix / zi benzina sau GPL; Program flexibil, in ture; Loc de munca stabil, contract de munca pe perioada nedeterminata;

Cerinte

Cautam persoane care sa fie dinamice, responsabile, persoane atente la detalii, dornice sa lucreze intr-un colectiv tanar si profesionist. Experienta reprezinta un plus/dar nu este obligatorie

10 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai