Detalii loc de munca

Descrierea jobului

YOUTH AND STUDENT INTERNATIONAL INFORMATION AND EMPLOYMENT AGENCY (YSIIEA) recruteaza personal pentru agricultura la diferite ferme si fabrici de peste din U.K.! Domeniile de munca in agricultura vor fi la ferme de capsuni, zmeura, fructe moi, mere, brocoli, atat in Anglia cat si in Scotia. Majoritatea fermelor partenere realizeaza salarizarea la norma de lucru, echivalentul a 6.50 lire pe ora. Acest lucru insemnand ca aveti posibilitatea de a castiga pe masura muncii depuse de dumneavoastra. Cazarea este asigurata de catre angajator in caravane mobile, la ferma, contracost sumei de 35-40 lire pe saptamana. Plecari incepand cu data de 07 iunie 2015! FABRICI DE PESTE: recrutam personal pentru eviscerat și împachetat pește la pescării. Salarizare la ora: 6,50 lire/ora minim ( 9 lire/ora în turele de noapte) Program de muncă: 40-60 /săptămână Cazare: este asigurată contra cost-35 lire/săptămână. Transport cazare-fabrica: este asigurat contra cost – 6 lire/zi. Aveti posibilitatea de a merge cu masina personala daca doriti! Munca se va desfășura în fabrici. Plecare in data de 5 iunie!!!

Cerinte

Candidatul trebuie să îndeplinească următoarele cerințe: să fie o persoană rezistentă la munca fizică, să aibă îndemânare, rapiditate. Experiența anterioară reprezintă un avantaj. Pentru această poziție NU este necesară cunoașterea limbii engleze însă cunoșțintele de limbă engleză pot fi un plus, candidații putând beneficia de diferite training-uri!! Acte pentru pregatirea dosarului de recrutare: a. CV-ul d-voastra in limba engleza sau limba romana completat in detaliu in format WORD (electronic) b. 2 poze color (una tip pasaport si una “corp Intreg”) – pozele sa nu fie mai vechi de 3 luni c. Copie dupa ultima diploma de studii obtinuta d. Copie dupa cartea de identitate (Buletin sau Pasaport) e. Cazier judiciar (sa nu fie mai vechi de 3 luni); f. Adeverinta de la Politie, sectia Pasapoarte din care sa rezulte ca nu aveti interdictie de a parasi tara (sa nu fie mai veche de 3 luni); g. Adeverinta de la medicul de familie din care sa rezulte ca sunteti apt(a) de munca (sa nu fie mai veche de 3 luni).

100 pozitii disponibile 77 persoane au aplicat deja