Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

FABRICI PRODUCTIE AUTOMOBILE PIESE(Audi, BMW, VW) Germania- Land Bayern & Baden-Württemberg Pentru femei si barbati, se accepta CUPLURI!! 1500€-1700€ + bani pt transportul zilnic la munca! ANGAJARE URGENTA pt cei CU MASINA PERSONALA!!! POSIBILITATEA PRELUARII DIRECT DE FABRICA!!! Functia: - asamblare componente Auto - control/ verificare de piese - ambalarea pieselor - nu este o munca complicata sau grea d.p.d.v. fizic Se ofera: - contract de munca pe perioada nedeterminata - salariu brut 1500€ - 1700€/luna (depinde de clasa de impozitare si ore suplimentare) - ca. 160 ore/ lunar - extra 3€/ zi pentru transportul la munca (5km pana la locul de munca) - asigurare medicala - asigurare pentru pensie - cazare asigurata contra cost 250€/ pers. (apartamente in conditii decente) Cerinte obligatorii: - limba germana nivel minim de conversatie! - autoturism personal - seriozitate si indeplinirea cerintelor functiei - CV+ Fotografie

Cerinte

Cerinte obligatorii: - limba germana nivel minim de conversatie! - autoturism personal - seriozitate si indeplinirea cerintelor functiei - CV+ Fotografie

26 pozitii disponibile 20 persoane au aplicat deja
Festivalul economiei germane