Detalii loc de munca

Descrierea jobului

EBC recrutează un FACILITY MANAGER pentru o companie multinațională specializată în Facility Management și prezentă în peste 10 țări din Uniunea Europeană. Postul este în BUZAU. Responsabilități: - Reprezintă compania în fața clienților și se ocupă de mentenanța clădirii aflate sub directa responsabilitate; - Supervizează activitatea echipei de curațenie și a echipei tehnice; - Îmbunătățeste indicatorii de performanță acolo unde este nevoie; - Se ocupă de directa instruire a personalului în subordine; - Propune și gestionează bugete; - Realizează rapoarte conform cerințelor managementului superior.

Cerinte

Cerinte: - Studii tehnice; - Experiență în Facility Management/Inginerie minimum 3 ani; - Engleză la nivel mediu spre avansat (înțeles/scris/vorbit); - Permis de conducere - reprezintă un avantaj; - Cunoașterea metodelor și echipamentelor din domeniile Facility, Maintenance, Construcții și Reparații; - Cunoașterea normelor de siguranță; - Cunoașterea legislației în domeniul construcțiilor; - Cunoașterea pachetului Office la nivel avansat (realizarea de rapoarte, grafice, analize PIVOT). Beneficii: - Pachet salarial motivant; - Bonuri de masă; - Mediu de lucru multinațional.

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja