Detalii loc de munca

Descrierea jobului

EBC recrutează un Facility Manager Assistant pentru o companie multinațională specializată în Facility Management și prezentă în peste 10 țări din Uniunea Europeană. Responsabilități: - Reprezintă compania în fața clienților și se ocupă de sesizarile acestora cu privire la mentenanța clădirii aflata sub directa responsabilitate; - Supervizează activitatea echipei de curațenie, a echipei tehnice si a personalului asociat; - Asigura si supervizeaza respectarea si buna indeplinire a procedurilor; - Realizează rapoarte conform cerințelor managementului superior. Beneficii Oferite: - Pachet salarial fix; - Bonuri de masă; - Mediu de lucru multinational; - Posibilitati de avansare.

Cerinte

- Studii tehnice; - Experiență în Facility Management/Inginerie – reprezinta un avantaj; - Engleză la nivel mediu (înțeles/scris/vorbit); - Cunoașterea procedurilor și a echipamentelor din domeniile Facility Management, Maintenance, Construcții și Reparații; - Cunoașterea pachetului Office la nivel mediu.

1 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja