Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Esti o persoana responsabila, atenta la detalii si ai cunostinte de contabilitate primara? Daca ai raspuns afirmativ la aceasta intrebare, atunci asteptam sa ne transmiti CV-ul tau. Responsabilitatile jobului sunt: - asigurarea inregistrarii cronologice si sistematice a operatiunilor financiar-contabile in conformitate cu legislatia in vigoare; - verificarea stocului lunar in programul utilizat de companie; - asigurarea comunicarii cu hypermarketurile colaboratoare; - inregistrarea in evidentele contabile a facturilor; - verificarea intocmirii corecte din punct de vedere fiscal a documentelor primare; - intocmirea raportului lunar referitor la timbrul verde; - utilizarea programului de contabilitate CIEL si a pachetului MS Office.

Cerinte

- experienta minima de 1-2 ani pe un post similar; - studii superioare finalizate in domeniul contabilitatii; - cunostinte de limba engleza la nivel conversational; - atentie distributiva si capacitate de concentrare; - gandire pozitiva, orientata spre rezultate. Beneficii: - salariu negociabil + bonuri de masa; - decontarea transportului; - mediu de lucru placut; - posibilitati reale de promovare.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja