Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

- Emite si incaseaza facturi, efectueaza monetarul, raportul Z si depune banii la agentul colector al bancii; - Intocmeste receptiile, registrul de casa, raportul de gestiune; - Completeaza documentele fiscale conform legislatiei si normelelor interne, respecta circuitul documentelor, indosariaza actele (NIR-ul, facturile, raportul de gestiune); - Cunoaste foarte bine produsele pe care magazinul le comercializeaza. OFERTA/BENEFICII: - oportunitate de angajare intr-o companie stabila; - salariu fix+bonuri de masa+alte bonusuri; - spatii moderne de lucru.

Cerinte

Candidatul ideal - Studii liceale/universitare absolvite in domeniul economic; - Experienta de lucru pe o pozitie similara si/sau cu sarcini specifice activitatii de contabilitate primara; - Foarte bune cunostinte de contabilitate primara; - Atentie crescuta la detalii si capacitate de a gestiona sarcini multiple; - Cunostinte de operare PC, cunoasterea soft-ului WinMentor constituie un avantaj.

1 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai