Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Belgia

Descrierea jobului - Belgia

Descrierea postului: • Efectuare de șape / pardoseli în case, magazine și apartamente. • Pregătirea terenului sub pardoseli și nivelarea suprafeței. • Lucrul cu diferite tipuri de pardoseli si sape - in functie de comanda. • Netezirea manuală și automată a sapei. • Ocazional, efectuarea izolatiei termice și acustice. • Transportul pe santier cu camionul de servici. Va oferim: · Salariu atractiv. · Munca pe perioada lunga de timp. · Apartament gratuit, complet echipat. · Asigurare garantata. · Posibilitatea platilor in avans in prima zi luna de lucru. · Consultant la distanta pe toata perioada proiectului. · Inapoierea costurilor de amortizare auto și naveta de la cazare-lucru si lucru-cazare. · Garantate 40 ore de munca pe saptamana (posibilitatea de a lucra ore suplimentare). · Imbracaminte și echipamente de munca.

Cerinte

Cerinţe: • Min. 2 ani de experiență de lucru pe postul de faiantar. • Nivel comunicativ de limba engleză. • Permis de conducere cat C + E - o condiție esentiala. • Maasina persoanala – atuu la angajare. • Abilitatea de a lucra în echipa. • Precizie și conștiinciozitatea în efectuarea lucrului.

2 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai