Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Austria

Descrierea jobului - Austria

Agentie de recrutare si plasare de personal din Bucuresti, angajam familie (sot si sotie) pentru menaj si administrare vila, pentru familie deosebita din strainatate: Viena-Austria. Activitatea se va desfasura la domiciliul familiei angajatoare. Program de lucru: intern (cazarea, hrana si transportul sunt asigurate de familia angajatoare). Se ofera conditii de lucru si de locuit exceptionale. Salariul lunar/familie: 2000 – 2300 Euro. Se ofera contract de munca. Programari interviu telefonic sau trimite CV. Ne recomanda experienta de 13 ani pe piata muncii din Romania.

Cerinte

- experienta anterioara in menaj si intretinere vila (curte, gradina, etc) reprezinta avantaj; - cunostinte de limba germana sau engleza, nivel conversational; - capacitate buna de comunicare si adaptare la cerintele familiei; - persoane serioase, interesate de un angajament pe termen lung.

1 pozitii disponibile 9 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai