Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Angajam familie (sot si sotie) pentru menaj si administrare vila langa Bucuresti (Saftica). Activitatea se va desfasura la domiciliul familiei angajatoare langa Bucuresti (Saftica). Program de lucru: intern (cazarea, hrana si transportul sunt asigurate de familia angajatoare). Se ofera conditii de lucru si de locuit exceptionale. Salariul lunar/familie: 5000 – 6000 Lei. Se ofera contract de munca. Programari interviu telefonic de Luni pana vineri intre orele 10.00 - 17.00 sau trimite CV-ul si te vom contacta noi Ne recomanda experienta de 13 ani pe piata muncii din Romania.

Cerinte

Cerinte post: este necesara experienta anterioara in menaj si intretinere / administrare vila (curte, gradina, etc), prezentarea referintelor, capacitate buna de comunicare si adaptare la cerintele familiei, permis de conducere, persoane serioase, interesate de un angajament pe termen lung.

Restrictii

Nivel minim de experienta necesara 1 - 2 ani

2 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai